Skip to content

українська

українська

Home | Ukrainian

Дякуємо за голосування!

Доброго дня, Друже!

Останні чотири роки я служy вам в Олімпії як ваш представник штату. Як єдиному економісту в законодавчому органі, для мене важливо, щоб рішення приймалиcь використовуючи дані та докази, а не ідеологію. Я сумлінно виконую свої обов‘язки для жителів округу Ватком, доцільно і чесно, працюючи в різних партіях, намагаючись знайти прагматичні рішення.

Як мати, дружина, вчителька і сусідка, я знаю, яким важким був минулий рік для сімей округу Ватком. Людям важко знайти або дозволити собі житло, ми відновлюємося після руйнівних повеней, а ціни на продукти харчування продовжують рости.

Я пишаюсь тим, що я є членом kомітету по роботі безперебійних поставок в Олімпії, шукаючи практичні рішення для відновлення руху товарів. Я економіст із сільського господарства та природних ресурсів, тож працюю над підтримкою сталого місцевого сільського господарства, рибальства та інших культурних галузей. Я також дбаю про те, щоб ми були продуманими та ефективними, коли рухаємося до майбутнього з чистою енергією з новими хорошими робочими місцями тут, удома.

Ось кілька основних моментів того, що було зроблено мною у Палаті штатів:

  • Знижені податки для більшості працюючих людей, коли вони продають свій будинок в окрузі Ватком.
  • Зроблено рекордні інвестиції у захист пенсій, будівництво доступних будинків, вирішення проблеми безпритульності та додавання академічних місць для нової місцевої поліції, тощо.
  • Профінансовано відновлення після повені і зараз я працюю, щоб усі отримували фінансування швидше, щоб жертви повені могли відновлюватися, а наша річка могла бути більш стійкою.
  • Інвестиції в хороші робочі місця, центри психічного здоров’я, сільський широкосмуговий зв’язок та високоякісний і доступний догляд за дітьми.
  • Підтверджено ваше право на доступ до послуг безпечного аборту (мій опонент голосував за позбавлення ваших прав).
  • Повністю фінансовано місцеві школи, від дитячого садка до 12-го класу – на відміну від мого опонента, який голосував проти 7 500 000 доларів на школи округу Ватком. І якщо людина заробляє понад 250 000 доларів США з продажу акції за один рік, вона повинна заплатити податок на приріст капіталу, який буде надходить до шкіл. За це платитимуть лише супербагаті. (Примітка: це те, що мій опонент називає «податком на прибуток». Це не так.)
  • Допомогли скасувати податок на B&O для невеликих «мom-and-pop» підприємств із прибутком менше 125 000 доларів США на рік! Як економіст, я знаю, що спрощення відкриття бізнесу – це чудова річ для громад.
  • Прийнято податкову знижку для працюючих сімей, один із найефективніших способів підтримки малозабезпечених сімей, покращення результатів для дітей і заохочення до роботи. Починаючи з 2023 року, сім’ї в штаті Вашингтон отримуватимуть знижки до 1200 доларів США.


Я передам цей досвід Сенату штату, щоб переконатися, що округ Ватком отримає інвестиції, необхідні для економіки, яка працює для всіх. Я буду радa отримати ваш голос.

Щирі вітання,
Sharon Shewmake

Subscribe to our Newsletter

Elect Sharon Shewmake for Senate LD 42 • D

Link
Meet Sharon

Meet Sharon

Link
Home

Home

Link
Endorse

Endorse

Link
Volunteer

Volunteer